07
OCA
2015

Gelişmiş Ülkeler Kullandıkları Ne Varsa Türkiye’nin Kullanmasına Karşı!

Posted By :
Comments : 0

Değerli dava ve yol arkadaşlarım;

Gelişmiş ülkeler; kendilerine “Gelişmiş” denmesini sağlayan ve halen aktif bir şekilde kullandıkları ne varsa, Türkiye’nin kullanmasını istemiyor ve Türkiye’nin yükselişini engellemek için var güçleri ile çalışıyor.

tr

Gelişmiş ülkeler ne kullanıyor?

  • Başkanlık Sistemi
  • Nükleer Enerji
  • Düşük Faiz, Değerli Para Birimi
  • Gelişmiş Sanayi ve Katma Değerli Üretim
  • Demiryolu Ulaşımı ve Taşıması

 

Türkiye; AK Parti dönemi ile büyük bir sıçrama gerçekleştirmiş ve uzun zaman önce kaybettiği itibarını kazanmaya başlamıştır. Bu kazanım, dış güçler tarafından ilk başta önemsenmemiştir.   Sebebi ise; senelerdir içeride kullandıkları satılmış kalemler, medya ve devletin belli kademelerine sızmış yerleşikleri ile istedikleri zaman hükümetleri devirme, istediğini elde etme, halkın ve milletin birikimlerini kaos ortamları oluşturmak sureti ile dışarı transfer etme alışkanlığı.

AK Parti; Sn Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde; güçlü temeli ve tecrübeli kadrosu ile Aziz Milletimize gerçekleri göstermiş, çarpık yapılaşmayı ve kokuşmuş ilişkilerin gün yüzüne çıkmasını sağlamıştır.

Yüksek faiz çığırtkanlığı yapıp, yıllarca Türkiye’nin kanını emen vampirlerin, kolay kazanç kapılarına bir bir kilit vurulmuştur.

Dış güçler; içerideki satılmış yerleşiklerin desteği ile, Demiryolunun gelişmesini engelleyip, önce kamyon otobüs satıp büyük kazanç sağlamıştır akabinde yedek parça, petrol ve lastik satışı ile bu kazançlarını katlamışlardır. AK Parti ile durum tersine dönmeye başlamış Demiryolu hak ettiği değeri görmeye başlamıştır.

Dış güçler; halkı galeyana getirerek, kaos ortamı oluşturarak, koalisyon hükumetleri kurulmasını sağlamış ve Türkiye’nin ilerleyişine set çekmişleridir. AK Parti’nin başa gelmesiyle; dış borcumuz azalmış, enflasyon büyük oranda gerilemiş ve faizler büyük düşüş yaşayarak, halkımızın birikimlerinin yurt içinde kalması sağlanmış, istikrar ortamı oluşturulmuştur.

Dış güçler; yıllarca PKK ve marjinal gruplara destek vermiş, kardeşi kardeşe kırdırmış, halkın eğitim, sağlık, ekonomik ve kültürel olarak gelişimini sekteye uğratarak, Büyük Türkiye’nin küçük kalmasını sağlamışlar, Milletimizin yaklaşık 500 Milyar DOLAR’ı; ülkemizin kalkınmasına gitmek yerine dış güçlerin cebine akmıştır. AK Parti ile çözüm süreci başlamış, bölgesel barış sağlanmış, terörün yükseldiği yerlerde fabrikaların yükselmesi sağlanmış, halkımızın gerçekleri görmesi sağlanmıştır.

Gelişmiş ülkeler; nükleer enerji kullanarak, atomun gücüyle büyük maliyetleri sıfırlamış yeni teknolojilere ulaşmış, ülke kalkınmasına büyük katkı sağlamış, kendi halkının refah seviyesini yükseltmiş ama Türkiye’nin kullanmasına karşı durmuştur. AK Parti ile nükleer kullanım süreci tekrardan başlayıp hız kazanmış ve ivedilikle nükleer santral kurulum ihaleleri yapılmıştır.

Sonuç:

AK Parti ile ülkemize kazandırılan yenilikler saymakla bitmez, iyisi mi siz etrafınıza dikkatli bakın. Ben kısaca doğru odaklanmanıza fayda sağlıyayım.

Çözüm süreci

İstikrarlı büyüme

Düşük faiz

Düşük enflasyon

Sanayi devrimleri

Demiryolu’nun itibarını kurtarma

Duble yolların artması

Nükleer enerji kullanımı

3. Köprü

3. Havalimanı

Kanal İstanbul

İstanbul – İzmir 3.5 saat

Büyük Türkiye’nin inşası

Büyük Türkiye’nin 2023- 2053 ve 2071 hedefleri

Şehir hastaneleri

Tarım teşvikleri

 

Daha sayayım mı….?